O nas

       Jesteśmy profesjonalnym zespołem doświadczonych ekspertów z zakresu stylizacji, makijażu, kreowania wizerunku, fryzur oraz profesjonalnych sesji zdjęciowych i możemy przejść z Tobą przez najlepszą przemianę Twojego życia. Zadbamy w pełni o Twój nowy wizerunek, a jednocześnie możesz być pewna, że nie narzucimy Ci niczego, do czego w pełni sama nie będziesz przekonana. Jesteśmy również ekspertami w dziedzinie coachingu i zdrowego stylu życia – diet oraz treningów personalny. Słuchamy, radzimy, tworzymy nową Ciebie dla Ciebie, dla Twojego szczęścia i wewnętrznego spokoju.

Główny obszar naszej działalności, to Kraków. Jednocześnie jednak usługi z zakresu stylizacji, makijażu oraz sesji zdjęciowych są również realizowane w innych miastach Polski, takich jak: Warszawa, czy Wrocław.

Nasi eksperci:

2

Joanna Jawor – jest stylistką mody, kreatorką wizerunku i makijażystką. Współpracuje zarówno z osobami prywatnymi, jak i z dużymi korporacjami. Specjalizuje się w personal shoppingu, analizie kolorystycznej oraz w gruntownych przeglądach szaf. Na co dzień jest też dziennikarką mody. Uważa, że strój, podobnie jak makijaż, wybierane każdego poranka, mogą być rytuałem. Dbanie o siebie to nie przymus, ale ceremonia kosztowania każdego dnia na nowo, odkrywania kolorów i siebie, w zależności od nastroju w jakim się budzimy. Wierzy, że znając dobrze swoje ciało możemy w najpiękniejszym blasku pozostawać wiernymi własnemu stylowi – bez względu na wiek i rozmiar.

Joanna jednocześnie, jako stylistka sesji zdjęciowych, ma na swoim koncie zdjęcia, które publikowane były w czasopismach, książkach i portalach nie tylko w Europie, ale i za oceanem. Wiedzę z zakresu mody zdobywała w najlepszych szkołach, ucząc się od wybitnych stylistów, projektantów oraz od znanych makijażystów.

www.JoannaJawor.com 


5

Piotr Werner – jest doświadczonym fotografem, specjalizującym się w fotografii modowej, fotografii beauty oraz fotografii biznesowej. Zdjęcie jest dla niego sztuką, dlatego od początku do końca oddaje mu całe serce – od pierwszego ujęcia po pełną post produkcję. W rezultacie otrzymujesz wyjątkowe zdjęcia, dopełniające piękny proces metamorfozy. Na życzenie uczestniczy również w trakcie spotkań ze stylistą, makijażystą, czy fryzjerem, dokumentując dla Ciebie Twoją historię przemiany.

Prace Piotra były publikowane nie tylko w Polsce, ale i za oceanem, m.in. w: Digital Camera Polska, Foto-Video, Świat fryzjerstwa, Lounge Magazyn, Talent Photo, Strobox Vol.3. Współpracuje z największymi firmami w Polsce. Zlecenia realizuje używając najwyższej jakości sprzętu, w tym Nikon D4

www.PiotrWerner.pl

 


10850848_758149427567912_1973959605_n

Jakub Ziemirski Atelier – to salon fryzjerski stworzony przez Jakuba Ziemirskiego – znanego stylistę fryzur, projektanta, florystę, pasjonata sztuki, laureata krajowych i międzynarodowych nagród w konkursach stylizacji fryzur.

To miejsce wyjątkowe. Stworzone z pasji do sztuki fryzjerskiej.  Jego silnym atutem jest niewątpliwie fantastyczny i profesjonalny zespół stylistów. To ludzie zarażeni miłością do swojego zawodu. Kreatywni i ambitni. Z sukcesami stawiają czoła artystycznym wyzwaniom, spełniają oczekiwania Klientów na najwyższym poziomie. To zespół, który gwarantuje wysoką jakość usług. Gdy dodamy do tego atmosferę, jaka panuje w  atelier to… trzeba zobaczyć i doświadczyć. Po prostu.

www.JakubZiemirski.pl


Anna Ślusarczyk; Kok i Spinka – stylistka fryzur, kompetentna, kreatywna, ambitna – typ estety zwracający uwagę na szczegóły, precyzyjna w sztuce rzeźbienia we włosach, wciąż poszukująca nowych inspiracji. Dokłada wszelkich starań, aby na bieżąco śledzić najnowsze trendy w modzie i fryzjerstwie. Współorganizatorka licznych sesji zdjęciowych, autorka stylizacji klasycznych jak i awangardowych, które miały swoje publikacje w magazynach branżowych i czasopismach (Świat Fryzjerstwa, Lounge Magazyn, Catwalk, Digital Camera Polska i innych). Jej niebanalne podejście do sztuki stylizacji włosów zyskało uznanie przez wiodące branżowe magazyny zwyciężając w organizowanych przez nie konkursach. Autorka stylizacji włosów do kampanii reklamowych polskich marek. Empatyczna, energiczna i uśmiechnięta, szybko zaskarbia sobie zaufanie klientów, potrafi bowiem wydobyć i wyeksponować kobiece piękno przy jednoczesnym wsłuchiwaniu się w ich potrzeby.

Kok i Spink


10819034_758148910901297_2067886792_n

All For Body – to specjaliści z dziedziny zdrowego stylu życia. Tutaj połączysz trening ze zdrowym odżywianiem, kompleksowo zadbasz o każdy aspekt poprawy swojej formy. Każda usługa specjalistów All For Body dopasowana jest indywidualnie do każdego naszego klienta. Nasze usługi można realizować w głównej siedzibie All For Body na ul.Zwierzynieckiej 14 w Krakowie, na ul.Królowej Jadwigi 221, na Placu Na Groblach 23 oraz we wszystkich najlepszych krakowskich Hotelach 5*.

www.AllForBody.com


4

Joasia Kocik – coaching od zawsze uważała za dziedzinę, w której się spełnia i której jest w stanie poświęcić się całym sercem mimo absorbującej pracy zawodowej. Joannę interesuje zwłaszcza team coaching i action learning bazujące na podejściu systemowym. Jednak to, co najbardziej lubi w coachingu, to spotkania indywidualne. Widzi w nich potencjał, który jest szansą nie tylko dla klienta, ale również dla niej samej – uważa bowiem, że pierwszą zasadą etyki zawodowej coacha jest troska o własny rozwój – psychiczny, intelektualny i duchowy.
Lubi towarzyszyć ludziom. Cieszy ją, gdy pod wpływem własnej refleksji, a czasem bardzo pogłębionej pracy nad sobą, zaczynają myśleć inaczej niż dotychczas – wzmacniają swoje mocne strony, a z miłością akceptują słabsze, pewną ręką sięgają po swoje marzenia i spełniają od dawna zaniedbane plany. Pozbywają się zużytych ograniczających przekonań, które jak smycz przywiązywały ich do tylko jednego miejsca, do tylko jednej roli, do jednej, starej oswojonej twarzy.